Lidé: Porovnání verzí

Z Wikimedia ČR
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m (pozice)
(doplnek o dobrovolnosti)
Řádek 8: Řádek 8:
 
* Jaro Zastoupil radní, hospodář
 
* Jaro Zastoupil radní, hospodář
  
Povinnosti a práva rady jsou popsány ve [[Stanovy#Hlava_7_.E2.80.93_Rada|stanovách]] v bodu 7. Celou radu najednou lze kontaktovat na emailu rada@wikimedia.cz, který bude přesměrován na níže uvedené.
+
Povinnosti a práva rady jsou popsány ve [[Stanovy#Hlava_7_.E2.80.93_Rada|stanovách]] v bodu 7. Celou radu najednou lze kontaktovat na emailu rada@wikimedia.cz, který bude přesměrován na níže uvedené. Wikimedia Česká republika nemá v současnosti placeného zaměstnance, všechny funkce jsou vykonávány na dobrovolné bázi a ve volném čase všech zúčastněných, mějte proto prosím strpení, odpovíme Vám ihned, jakmile nám to naše povolání umožní.  
  
  

Verze z 27. 7. 2012, 18:49

Rada

Michal Reiter
  • Michal Reiter - předseda
  • Jan Spousta - místopředseda
  • Jan Loužek - radní
  • Jiří Ohlídal - radní
  • Jaro Zastoupil radní, hospodář

Povinnosti a práva rady jsou popsány ve stanovách v bodu 7. Celou radu najednou lze kontaktovat na emailu rada@wikimedia.cz, který bude přesměrován na níže uvedené. Wikimedia Česká republika nemá v současnosti placeného zaměstnance, všechny funkce jsou vykonávány na dobrovolné bázi a ve volném čase všech zúčastněných, mějte proto prosím strpení, odpovíme Vám ihned, jakmile nám to naše povolání umožní.


Biografie

Michal Reiter

Mgr. Michal Reiter se stal počátkem roku 2011 zprvu radním a prvním kontaktem pro tisk, později si přibral funkci pokladníka a od června 2011 zastává funkci předsedy sdružení

email: michal.reiter@wikimedia.cz

Jan Spousta

Jan Spousta

Mgr. et Ing. Jan Spousta byl nově zvolen do rady v červnu 2011 a o několik měsíců později převzal místopředsednické křeslo od Jiřího Ohlídala. Podílel se významnou měrou na organizaci několika ročníku Cen za rozvoj Wikipedie.

email: jan.spousta@wikimedia.cz

Jan Loužek

Jan Loužek

Jan Loužek je radním od června 2011. Poslední dobou se velmi angažuje v organizaci fotografické soutěže Wiki miluje památky, jinak je jeho parketou komunikace se zahraničními pobočkami východního okruhu - zejména polskou, srbskou aj.

email: jan.louzek@wikimedia.cz

Jiří Ohlídal

Jiří Ohlídal

Mgr. Jiří Ohlídal je již tradičním členem rady, který má na starosti zejména vnitřní komunikaci. V minulosti zastával funkci místopředsedy.

Jaro Zastoupil

Ing. Jaro Zastoupil byl dovolen v korespondenčním hlasování v polovině roku 2012 na prázdné 5. místo v radě. Jeho doménou jsou zejména tzv. GLAM aktivity (spolupráce s knihovnami, galeriemi, archívy apod.) a dále zodpovědně zastává funkci pokladníka sdružení.

email: jaro.zastoupil@wikimedia.cz

Revizní komise

  • wikipedista Zirland
  • wikipedista Reo On
  • wikipedista Frettie

Povinnosti a práva revizní komise jsou popsány v bodu 8 stanov. Emailové spojení na komisi zní: revizni.komise@wikimedia.cz