Soubor:Canon EOS Rebel.svg

Z Wikimedia ČR
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(soubor SVG, nominální rozměr: 128 × 128 pixelů, velikost souboru: 58 KB)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Auteur : Andrew Enyart

Source : from here

Français : OK---so it may not be the best ever, but it is my best SVG icon so far. The more I play the more I fall in love with vectors (and I went to college for 3d animation!). I think I like this icon so much because it is my first camera (Canon Eos Rebel---Christmas gift from my parents). I am including it in the LoGloss SVG iconset, soon to be complete.
GNU head Tato knihovna je svobodný software; můžete ji šířit a upravovat v souladu s podmínkami GNU Lesser General Public License vydané nadací Free Software Foundation; buď verze 2.1 této licence, anebo (dle vašeho uvážení) kterékoli pozdější verze. Tato knihovna je šířena v naději, že bude užitečná, avšak bez jakékoli záruky; dokonce i bez předpokládané záruky prodejnosti či vhodnosti pro daný účel. Pro další podrobnosti viz verzi 2.1 a verzi 3 GNU Lesser General Public License.

derivative works

Díla odvozená od tohoto souboru:

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná29. 6. 2006, 07:24Náhled verze z 29. 6. 2006, 07:24128 × 128 (58 KB)Borgxfrom http://www.kde-look.org/content/show.php?content=38094 {{LGPL}}

Tento soubor používá následující stránka: