Soubor:WMCZ 2014 Jaroslav Zastoupil.jpg

Z Wikimedia ČR
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(5 616 × 3 744 pixelů, velikost souboru: 4,47 MB, MIME typ: image/jpeg)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Popis
English: Jaroslav Zastoupil, Wikimedia Czech Republic board member
Čeština: Jaroslav Zastoupil, člen rady Wikimedia ČR
Datum
Zdroj Vlastní dílo
Autor che
(Prosím uvádějte jako „Wikimedia ČR“, pokud toto užijete mimo projekty Wikimedia.)
Svolení
(Užití tohoto souboru)
English: This file is available under Creative Commons BY-SA license. Basically: You can use this picture for any purpose, provided that you readably attribute it to Wikimedia CZ. In case you create derivative works of this picture, you have to make them available under the same license.
Čeština: Tento soubor je uvolněný pod licencí Creative Commons BY-SA. Stručně: Můžete jej použít k jakémukoli účelu za předpokladu že čitelně uvedete zdroj (Wikimedia ČR). Budete-li ze snímku vytvářet odvozená díla (koláže apod.), musíte je také uvolnit pod touto licencí.
Já, držitel autorských práv k tomuto dílu, ho tímto zveřejňuji za podmínek následující licence:
w:cs:Creative Commons

uveďte autora zachovejte licenci

Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported
Uveďte autora: Wikimedia Czech Republic
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud toto dílo jakkoliv upravíte nebo použijete ve svém díle, máte povinnost výsledek své práce šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí.

Personality rights
Přestože je toto dílo pod svobodnou licencí nebo volné, může být jeho užití omezeno zákony na ochranu osobnosti vyobrazených osob, pokud s takovým užitím nesouhlasily. V těchto případech vás může ochránit model release nebo jiný doklad o souhlasu. Přestože to není jeho povinnost, může vám se získáním takového dokladu pomoci uživatel, který soubor načetl. Více informací se dočtete v našem vyloučení odpovědnosti.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná27. 4. 2014, 11:02Náhled verze z 27. 4. 2014, 11:025 616 × 3 744 (4,47 MB)Che{{Information |Description={{en|'''Jaroslav Zastoupil''', Wikimedia Czech Republic board member}}{{cs|'''Jaroslav Zastoupil''', člen rady Wikimedia ČR}} |Source={{own}} |Date=2014-04-27 |Author=~~~<br />{{LangSwitch|cs=(Prosím uvádějte jako ''„W...

Tento soubor používají následující 2 stránky:

Metadata